Teostatud projektid

Klientide edulugu on kameie edulugu

 

Edulugu

Meie abi on olnud asendamatu ligi 70% Läänemere maade suurte ettevõtete ümberkorraldamisel ja kaubamärkide muutmisel. Klientide edulugu on ka meie edulugu.

Iga teostatud projekt kinnitab meie töö peamist põhimõtet: ei piisa ainult töötajate püüetest, vaid vajalik on ka tööde täiuslik planeerimine ja korraldamine.  Siiani on meil alati õnnestunud see tasakaalu viia ja töö ise räägib enda eest.

„Telia“ ühe öö jooksul!

Ettevõtete „Omnitel“ ja „Teo“ ühinemine toimus ühe öö jooksul. Ühtekokku  teostati 150 reklaamitoodet 60-s projektis kogu Leedus

„Gjensidige“ – 180 erinevat objekti!

Pärast seda, kui põhjamaade kindlustusselts Leedu  „PZU Lietuva“ ostis, tuli kaubamärk vahetada peaaegu 180 objektil.

„Luminor“ Läänemere maades

„DNB“  ja „Nordea“ ühendasid oma tegevuse Läänemere maadel, luues uue  „Luminori“ nimelise panga. Uus kaubamärk paigaldati 89 objektile Leedus, Lätis ning Eestis.

„McDonalds`i“ disainilahendused

Teostasime kõik „McDonald`s“ restoranide disainilahendused Leedus, Lätis, Eestis ja Valgevenes. Meie töö ei ole ainult kõikidele hästi tuttav   „M“ tähest koosnev kaubamärk. Kõikides restoranides tegime mittestandardseid disainitöid, millel olid eriti ranged nõuded teostamise tähtaja ning materjali kvaliteedi osas.

„Эссен green“: ideest teostuseni

Tatarstani Naberežnyje Čelni linna ostukeskuses loodi disainikontseptsioon ja teostati selle põhjal esimesed poed. Samuti koostati brändiraamat, mida teised ärid saavad oma tegevuse laiendamisel kasutada. Sarnasel põhimõtetel toimus ka otsukeskuse „Anvar“ projekti teostamine Kasahstanis.

„Šiaulių bankas“ logo uuendamine

„Šiaulių banko“ logo uuendati kõigil  72 Leedus asuval  pangakontoril 38 linnas. Projekt viidi ellu ühe aasta jooksul.

Rohkem edulugusid

Rohkem projekte