Reklaamtähed

Teostamise tehnoloogia võimaldab kuni 3 meetri kõrguste tähtede valmistamist

Teie äri visiitkaart

Tähed valmistavad kaubamärgile soliidse kuju. Pole tähtis, kas tahate lihtsalt oma logo muuta või otsite originaalset varianti – iga projekti puhul kohaldame me personaalseid tehnilisi lahendusi, materjale, kuju, suurust ning värvi. Massiivsed tähed saavad vaieldamatult teie äri visiitkaardiks.

Reklaamtähed on üks välireklaami populaarseimaid vorme

Massiivsed tähed peavad keskkonna mõjudele ning temperatuuri kõikumisele vastu, tänu millele on need üks välireklaami populaarseimaid vorme. Keskkonna, ehitise fassaadi ja muude tingimuste põhjal aitame luua ja rakendada kõige paremini sobiva variandi: alates mõnest kümnest sentimeetrist keeruliste, paari meetri kõrguste lahendusteni kõrghoonetel. 

Valmistamise tehnoloogia võimaldab 3 meetri kõrguste tähtede valmistamist. 

Valgustatud tähed

Võite valida valgustuseta tähed, kui välised valgusallikad on piisavad, nagu näiteks ostukeskuses või integreeritud LED-valgustitega, mis tagavad ühtlase valgusjaotuse ja võikese energiakulu. 

Tähtede valmistamisel on võimalikud erinevad tehnoloogiad. Võtke meiega ühendust ja me pakume Teile kõige paremini sobiva varianti.


Üksikasjalikumalt tähtede valmistamise tehnoloogiast:

  • Freesitud tähed  on eriliselt kiiresti valmistatav reklaamiviis. Tehnoloogia võimaldab valmistada eriti väikeseid silte, selletõttu sobivad need väikesetele moekauplustele, suurtele kaubaladudele või kioskitele.
  • Orgaanilisest klaasist valgustusega tähed – kena ja kaasaegne variant, mis sobib nii sise-, kui ka välissiltideks. Soovitame valida LED-valgustuse, kuna tänu orgaanilisele klaasile jaotub valgus ühtlaselt. 
  • Metallist valgustatavad tähed  – luksuslik ja soliidne variant, mille puhul valgustatakse tähed väljastpoolt, fassaadilt. 
  • Plastist, puidust, värvilise metalli plaatidest, vahust või roostevabast terasest valgustavad tähed  – me ei lähtu ainult tavastandarditest, seetõttu kaasame valmistamisse erinevaid materjale ja nende kohaldamise võimalusi.

Tähtede valmistamise tehnoloogiad:

  • freesitud tähed;
  • orgaanilisest klaasist valgustusega tähed;
  • metallist valgustatavad tähed;
  • plastist, puidust, värvilise metalli plaatidest, vahust või roostevabast terasest valgustatavad tähed.