Reklaami valmistamine

Meie edu retsept on toodete veatu kvaliteet 

Meie eesmärk on muuta teid nähtavamaks

Turundusspetsialistide uuringud  näitavad, et välireklaam tõmbab inimeste tähelepanu ja neist piisab paarist sekundist, et potentsiaalne klient mõistaks teie sõnumit. Kuid see, kas te jääte meelde, sõltub reklaami vormist, värvist, valgustusest, kohast ning muudest üksikasjadest. 

Meie eesmärk on teid nähtavamaks muutmisel aidata.

Pakume reklaamivalmistamise teenuste kõige laiemat spektrit, seega võime muuta tegelikkuseks isegi kõige keerulisema reklaami projekti.

Meie edu retsept on toodete veatu kvaliteet. 

Kehtivad reklaami standardid, parameetrid ja kõige kaasaegsemate tehnoloogiate rakendamine - sellele on parim professionaalne tee.

Miks räägime nii julgelt kõige kõrgtehnoloogiatest?

Sel on oma põhjus: „Admenis“ on uuringu ja arengu osakond, kus töötavad professionaalsed reklaami asjatundjad. Selle osakonna töötajad leiutavad uusi tehnologilisi lahendusi ja püüavad neid kohaldada meie toodetes. Just selles osakonnas sünnivad ebastandardsed lahendused, mis hiljem kergusega ellu viiakse.


Teostatud projektid räägivad meie kogemusest.

Me ei kahtle, et olete juba suurt osa meie poolt teostatuid projekte tänaval või ehitiste fassaadidel näinud. Ometi peale visuaalsete lahenduste, mis kõige teie tähelepanu kõige sagedamini püüavad, on eriliselt tähtis ka kvaliteetne teostus. Tavaliselt valmistatakse valguskastid mitte paariks kuuks, vaid pikemaks ajavahemikuks, seega toodetele kasutame oma toodetes kõige kõrgema kvaliteediga materjale ning kohaldame tehnoloogiaid, mis tagavad toodete vastupidavuse isegi sel juhul, kui tellimus on Põhja-Norrast või Kaug-Idast. 

Reklaami valmistamises on iga detail oluline. 

Seetõttu teostame täpselt iga disaineri poolt loodud elemendi ning toetame seda kõige kõrgema kvaliteediga.

Reklaami valmistamise protsess ei ole vaid ühe asjatundja töö.

Iga töötaja on oma eriala asjatundja, mistõttu on kõik erialad tähtsad: teostamine ja paigaldamine, elektri- ja valgustustööd, klaasi  ettevalmistus, kile liimimine jne. Täismeeskond panustab täie jõuga toodete lõpplahendusse ning lõpp-paigaldusse.

Inimressursid on väga tähtsad.

Valmistamisosakonnas töötab üle 90 asjatundja, seetõttu võimaldavad inimressursside ja kaasaeglase tehnika ühendamine isegi mitme suure projekti samaaegset teostamist.

Miks Admen:

  • pakume reklaami valmistamise teenistuste kõige laiemad spektrit;
  • oma toodetes kasutame vaid kõige kõrgema kvaliteediga materjale ja tehnoloogiaid;
  • teostame täpselt iga disaineri poolt loodud elemendi;
  • valmistamisosakonnas töötab üle 90 asjatundja.
01.

Reklaamtähed

Reklaamtähed annavad kaubamärgile soliidse kuju. Pole tähtis, kas tahate lihtsalt oma logo ümber paigutada või otsite originaalset varianti – kohaldame iga projektile personaalsed tehnilised lahendused, materjali, vormi, suuruse ning värvi. 

02.

Valguskastid

On lihtsalt võimatu ettevõtte nime valgustatutes valguskastis mitte märgata! Sobivate disainilahenduste ja materjali valimine võimaldab saavutada erinevat mõju, kasutada erinevaid vorme, tekstuure ning tagada nähtavavuse ka päeva kõige pimedamal ajal. 

03.

Stendid

Kõikjal on rikkalikult reklaamisilte, seetõttu on vaja hiiglaslike pingutusi klientide tähelepanu tõmbamiseks. Kuidas seda teha? Vastus on lihtne – stendide hästi läbimõeldud disain ja ideede kvaliteetne teostus.

04.

Püloonid

Reklaampüloonid on asendamatu teabevahend, kui teie ettevõte asub test mõnevõrra kaugemal või on lihtsalt vaja konkreetset suunamist.  

05.

Reklaam autodel

Reklaam autodel kõige tõhusamaid kaubamärgi tutvustamise ja nähtavuse suurendamise vahendeid.

06.

Muu välireklaam

Ebastandardsed välireklaami lahendused mitte ainult ei tõmba tähelepanu, aga  jäävad ka autojuhtide mällu oluliselt pikemalt. Ometi ei piisa loomingulistest ideedest – tehnilised lahendused, mida mis on vajalikud ideede elluviimiseks, on samuti tähtsad. 

07.

Muu sisereklaam

Alustades ebatavalistest interjööri ja näitusestendide lahendustest, lõpetades ehitusfassaadidega – viime ellu selle, mida ehitajad ja mööblipaigaldajad ei suuda teha.