Reklaam autodel

Meie meeskond on valmis rakendama kõiki teie ideid

Ettevõtte esiletoomine

Kas teie ettevõte kasutab töös autosid? Miks mitte neid reklaamis ära kasutada? Autole paigaldatud reklaam – see on kaubamärgi tutvustamise ja nähtavamaks tegemise üks tõhusaimaid vahendeid. Lisaks ei vaja selline reklaam mitte mingeid lubasid või kinnitusi. 

Reklaam autodel, bussidel või muudel sõiduvahenditel on üsna vana ja tõhus vahend, mis aitab ettevõtte tegevust täielikult esile tuua. 

Kasutatav tehnoloogia

Spetsiaalse tehnoloogiaga valmistatud kile võib mistahes sõiduvahendi pinnale paigaldada. Kile võib paigaldada isegi klaasile: sellise tehnoloogiaga valmistatud kile laseb valgusel osa läbi tungida, tänu millele on sõiduvahendi siseosa suurepäraselt valgustatud.


Autole paigaldatav kile peab keskkonnamõjudele suurepäraselt vastu. Digitaalselt trükitavale kiledele põletatakse sisse spetsiaalne värv, mis püsib eredana kogu aja. Eemaldatav kile ei jäta mingeid jälgi ega kahjusta auto pinda.

Kile paigaldamiseks ei piisa ainult teadmistest, vajalik on ka kogemus. Meie meeskond on valmis kõik teie ideed ellu viima.