Admeni kohta

Meie töö on kindlustada teie reklaami veatu valmimine

Oleme reklaamiinimesed

Ja see on elu osaks, kuna kavandame ja valmistame reklaame juba üle 25 aasta:

  • oleme teostanud tuhandeid projekte,
  • oleme pakkunud palju loovaid lahendusi,
  • oleme teeninud ära klientide usalduse.

Oleme alati kursis kaasaegsete reklaamitrendidega, uuendustega ja otsime lahendusi, mis langeksid kokku inimestele meeldivate trendide, käitumise ja teadmistega.

„Aidake meil nähtavaks muutuda“.

Kuuleme seda kliendi palvet peaaegu iga päev. Kuid ei ole ainulaadset lahendust selle ellu viimiseks – igale erinevale juhule loome ja rakendame omapäraseid reklaami kontseptsioone, kohaldame otstarbekaid ja uuenduslikke lahendusi.

Me ei karda isegi kõige julgemaid reklaamilahendusi– see ergutab meie arengut ja muudab meid tugevamaks. 

Meie eduka tegevuse alus.

Kvaliteetsed, mitmeaastase kogemusega reklaamiala töötajad – sellised on meie inimesed. Pole tähtis, kas sajab vihma, kõrvetab päike, tuleb kilomeetrite kaupa reisida – oleme valmis tegema kõik selleks, et ideed kvaliteetselt ja õigeaegselt.

Standardid, süsteemid, tunnistused:

  • ISO 9001 kvaliteedistandard;
  • ISO 14001 keskkonnakaitsestandard;
  • Korraldame planeerimine, toorainete, materjale, pooltoodete ja lõpetatute toodete arvepidamise; 
  • Kasutame kliendi jaoks haldussüsteemi: müügi, tööprotsesside dokumentide digitaalse käsitlemise, tööaja arvestuse süsteem; 
  • Integreeritud protsesside tõhustamissüsteem Lean;
  • Töötajate motiveerimissüsteem; 
  • Gazelė 2013 tunnistus.

Oleme uhked, et oleme teeninud ära tuntud kaubamärkide usalduse:

DFDS
Gjensidige
Lemon Gym
Luminor
Narvesen
Rimi
Siauliu Bankas
Telia
Wurth
Topocentras
SBA
Olympic casino
Fortum
Klaipedos Nafta

Ettevõtete grupp

Oma tegevuse ajaloos oleme mitmekordistanud oma tugevust teiste reklaamilahendusi pakkuvate gruppidega ja muutunud tänu sellele  üheks suurimaks reklaamivalmistajaks Balti riikides. „Admen“ ettevõtete grupp koosneb neljast iseseisvalt toimivast ettevõttest, mis on orienteeritud erinevateel turgudele, kuid jagavad sedasama tootmisala Klaipedas.


See aitab optimeerida jõudlust ja parandada teenuse kvaliteeti, võttes arvesse kliimatingimusi, nõudeid, tehnilisi lahendusi ja võimet mobiliseerida kõik oma ressursid teatud geograafilistes piirkondades. 

„Admen“

Ettevõtte põhitegevusalaks on eksport. Leedus strateegiliselt mugavas kohas asuv esindus teostab reklaamiteenuseid kõigis Euroopa Liidu või Ida-Euroopa riikides. Admeni missiooniks on laieneda teistele turgudele ja saada üheks kõige tuntumaks reklaamitootmise liidriks Euroopas.

„Admen Baltic“

Suurim reklaamtööde ettevõte Baltimaades. Meie esindused asuvad Leedu suurimates linnades: Vilnius, Kaunas ja Klaipeda. Balti riikides rakendame projekte eriti kiiresti, sest siia on koondatud suurimad jõud ja töötajad.

„Admen BEL“

„Admen“ osakond, mis teenindab osakond Valgevene turgu. Leedus teostatud reklaami kavandamis- ja valmistamistööd teostatakse tehniliselt Valgevenes, teenindades kogu sealset turgu. 

„Light and Sign“

Reklaami kavandamis- ja valmistamisettevõte Saksamaal. „Admen“ gruppi kuuluv kaubamärk on Põhja-Saksamaal hästi tuntud. Esindus asub Hamburgi läheduses.

Tehas

Meie tootmisala on ühtekokku 4500 m2. Tootmise peaosakond asub Klaipėda majandusvööndis, samas väiksematele tellimuste teostamiseks on meil peaaegu 1000 m2 suurune tootmishoone Kaunases ja koosteliin Vilniuses. Me investeerime alati seadmestiku uuendamisse ja protsesside tõhusamaks muutmisesse. Ühtekokku töötab „Admen“ ettevõtete grupis üle 130 töötaja, kellest 90 töötab tootmisosakonnas.


Igal aastal valmistame üle 5000 reklaamitoote, milles kasutatakse alumiiniumplaate, profiile, orgaanilist klaasi, kilesid, dekoratiivkilesid, spetsiaalseid kilematerjale, värvkatteid, mitmesuguseid kinnitusosi ja LED-seadmeid. Ühtekokku kasutame igal aastal rohkem kui 100,000 m2 reklaamimaterjali. Seetõttu muudavad meie püüdlused isegi mitme suure projekti samaaegse teostamise võimalikuks.